Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Сад Шевченка знову хоче охороняти "Антирейдер", якого звинувачують у побитті харків'ян

 Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
"Антирейдер" подав заявку на участь в тендері.

У харківської фірми поки тільки один конкурент — київська компанія без досвіду.

Вранці, 4 лютого, закінчилася подача тендерних пропозицій з охорони саду Шевченка на 2021 рік. Заявки подали дві фірми — "Антирейдер ГО "Ветеран", проти якої неодноразово протестували харків'яни через побиття, і охоронна компанія "Зубр". Відповідні дані опубліковані в системі державних закупівель ProZorro.

Відзначимо, охоронна компанія "Зубр" розташована в Києві. Згідно з даними You control, компанію зареєстровано 31 липня 2020 року. Основний вид діяльності "Зубра" — приватні охоронні служби, до інших відносяться електротехнічні та монтажні роботи, розслідування і система охорони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потрібна ввічлива охорона. Хто і як буде патрулювати зелені зони Харкова?

Кінцевий бенефіціарний власник "Зубра" — Денис Телюх. Крім "Зубра", він заснував київську компанію "Будграніт 2019" (оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням), був директором харківської фірми "ВТП" (оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів).

"Зубр" пропонує охоронні послуги із забезпечення безпеки життя і здоров'я, збереження майна і матеріальних цінностей в Києві та Київській області. Це — фізична охорона стаціонарних об'єктів підприємств, культурно-масових заходів, супровід вантажів. Досвіду роботи з охорони садів і парків у киян немає.

Аукціон з тендером на охорону саду Шевченка заплановано на 12 березня.

Як писав KHARKIV Today, в Харкові неодноразово проходили мітинги проти фірми "Антирейдер ГО "Ветеран". Харків'яни скаржилися на побиття охоронцями. Виконуючий обов'язки Харківського міського голови Ігор Терехов заявив, що з керівництвом фірми провів розмову, але розбиратися з такими правопорушеннями повинна поліція. Тоді ж він анонсував новий тендер з охорони саду Шевченка.

"Харківзеленбуд" оголосив тендер 28 грудня. Крім саду Шевченка, охорону шукають для скверу "Стрілка", Саржиного яру, зеленої зони на бульварі Юр'єва і парку імені Квітки-Основ'яненка. На це запланували виділити 13 827 282,84 гривні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.