Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Приміські потяги виходять з карантину: нові правила для пасажирів електричок в Харківській області

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У потяги пускатимуть у масках і перевіряти температуру за бажанням.

Післякарантинний розклад потягів приміського сполучення з'явиться на днях на сайті "Укрзалізниці". Схема руху ще розробляється.

З 1 червня в Україні знову почнуть ходити потяги. Харківська область стала однією з тих, де комісія прийняла рішення про запуск приміських поїздів. Поки планують пустити 156 електричок. Про це KHARKIV Today повідомила прессекретар регіональної філії АТ "Укрзалізниця" Ірина Гаманенко.

"З 1 червня поновлюються пасажирські перевезення, в тому числі і приміського сполучення. За приміським пасажирським перевезенням, зокрема на залізниці, призначено 156 поїздів. До карантину в середньому щодня ходило близько 400 поїздів. Зараз розробляємо графік. Детальна інформація, думаю, завтра з'явиться на сайті "Укрзалізниці", — пояснила Ірина Гаманенко.

На першому етапі відновлення залізничного сполучення плануються потяги, які будуть ходити за розкладом, що збігається з робочим графіком. Це означає, що електрички будуть відправлятися вранці і ввечері, вдень повідомлення не буде.

Приміськими поїздами зможуть скористатися не всі: вони будуть ходити вдень і ввечері, коли люди з передмістя їдуть до Харкова на роботу і з роботи. На Південній залізниці кажуть: продавати квитки будуть при вході у вагон або в самому вагоні, пасажирів перевірятимуть провідники і контролери.

"Підвіз буде з роботи і на роботу. Підвіз мається на увазі за часом. Наприклад, з 7 ранку і до 10, а ввечері — з 5 до 8 вечора будуть за графіком електрички йти в різні напрямки. Не  буде такого, що ми пускаємо тільки тих, хто працює. Будуть послугами залізничного транспорту користуватися всі, кому куди потрібно поїхати. Було зазначено час роботи, протягом дня електрички відправлятися не будуть. Наприклад, підвезення з 7 до 9 або до 10 ", — сказала прессекретар регіональної філії АТ "Укрзалізниця".

До 1 червня квитки в касах продаються тільки на пасажирські поїзди. Але з 1 червня там можна буде купити квитки на приміські потяги. Там пасажирам за бажанням будуть вимірювати температуру і стежити, щоб вагон був заповнений до 100 % сидячих місць.

Расписание пригородных поездов из Лозовой. Фото: ТРК "Лозовая"
Розклад приміських потягів з Лозової. Фото: ТРК "Лозова"

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.