Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Працюємо, щоб життя харків'ян стало комфортнішим" — Вікторія Кінзбурзька

Народний депутат-мажоритарник по 171-му округу (Немишлянський і частина Індустріального району Харкова) від партії "Слуга народу" Вікторія Кінзбурська, не дивлячись на канікули у Верховній Раді, активно працює над вирішенням проблем харків'ян. Депутат, яка регулярно приймає заяви про допомогу від виборців, зустрілася з жителями округу (селище Кулиничі, Немишля і інші), щоб відзвітувати про виконану роботу, поспілкуватися з жителями і взяти в роботу нові проблемні питання. 

80% звернень від громадян до Вікторії Кінзбурзької стосуються проблем ЖКГ, ремонту доріг та проблем соціального забезпечення населення. Їх рішення — безпосередня відповідальність і прямий обов'язок місцевої влади, яка, на жаль, не поспішає їх виконувати. Тому активна позиція і контроль з боку народного депутата — відчутний інструмент в боротьбі за покращення життя харків'ян.

Так, до Вікторії Кінзбурзької звернулися жителі селища Кулиничі з проханням посприяти, щоб проїжджі частини вулиці Оскольської і Індустріального проспекту, що з'єднують селище зі станцією метро "ХТЗ", були відремонтовані. У 2013 році Кулиничі приєднали до Харкова, з тих пір вони не можуть домогтися ремонту доріг, нормальної роботи громадського транспорту та будівництва нових майданчиків для дозвілля дітей.

"Існують тільки дві маршрутки, які з'єднують селище Кулиничі з Харковом. На жаль, один з маршрутів майже не виконується сьогодні, тому що повністю відсутня дорога, яка з'єднує дане селище з районом ХТЗ. Ми звернулися за допомогою до нашого народного депутата Вікторії Кінзбурзької — і питання почало вирішуватися. Вікторія — перший народний депутат з усіх, які вибиралися на нашій території, якій небайдужі проблеми людей", — розповів житель Кулиничів Анатолій Палій.

Питання ремонту доріг оперативно вирішили — завдяки зверненню народного депутата до Верховної Ради, зазначені ділянки відремонтують у 2021-му році — відповідні витрати заклали в бюджет, тепер питання реалізації плану в руках у місцевої влади.

"На жаль, питань, які потребують вирішення, у жителів Кулиничів так багато, що вирішити їх швидко не вийде. Але ми чуємо людей і будемо працювати над тим, щоб допомогти їм", — пояснила Вікторія Кінзбурзька.

Виктория Кинзбурская

Також народний депутат зустрілася з жителями Немишлі, де допомагає облаштувати пішохідні зони біля басейну "Кондиціонер", оглянула гаражний кооператив "Дизель 2", де існує проблема водовідведення стічних вод.

Продуктивною була зустріч і з мешканцями будинку по проспекту Героїв Сталінграда, 163, власники якого створили ОСББ "Сигнал". Мешканці змогли замінити вікна в під'їздах і хочуть зробити свою п'ятиповерхівку енергоефективною. За словами народного депутата, будинки на обслуговуванні КП "Жилкомсервіс" роками не отримують послуг належної якості, які їм повинні надавати. А мешканці ОСББ "Сигнал" ефективно розпоряджаються своїми грошима і беруть участь в різних програмах з модернізації будинку. Більш того, вже серйозно думають над реалізацією.

"По німецькій програмі Dena ми поставили вікна в під'їздах. Пропрацювали за цією програмою три роки, отримали аналітичні сертифікати, з ними можемо спокійно тепер працювати в енергофонді. Згідно з нашими фінансами, розробимо і подамо проєкт, щоб нам виділили гроші на проєктування системи опалення та заміни загальної системи освітлення", — розповів голова правління ОСББ "Сигнал" Володимир Швець.

Народний депутат вважає, що досвід "Сигналу" допоможе іншим харків'янам не тільки створювати ОСББ, а й ефективно управляти будинком надалі.

"Більшість тих, хто приходить до мене в приймальню, звертаються з проблемами ЖКГ. Це ремонти під'їздів, дахів. Мешканці будинків, які знаходяться на обслуговуванні в КП "Жилкомсервіс", роками не отримують належних послуг. У моїй приймальні помічники надають допомогу і юридичну, в тому числі, зі створення ОСББ, наші двері завжди відкриті. На прикладі ОСББ "Сигнал" вже є певний алгоритм дій, з яким можемо допомогти людям у створенні ОСББ", — пояснила Вікторія Кінзбурзька.

Голова правління ОСББ "Сигнал" вважає, що жителі таких будинків потребують підтримки держави. Народний депутат готова домагатися результатів у стінах Верховної Ради.

"Як народний депутат, я готова вносити і відповідні законодавчі ініціативи, і активно брати участь в тих законопроєктах, які подає профільний комітет, і шляхом подачі правок, і шляхом обговорення, і участі в робочих групах з цих питань", — уточнила Вікторія Кінзбурзька.

Народний депутат обіцяє, що буде і надалі часто приїжджати в округ, щоб допомагати у вирішенні проблем. Всіх жителів округу вона просить писати заяви по питаннях, які їх хвилюють, і по можливості приходити на прийоми. Приймальна Вікторії Кінзбурзької знаходиться на Стадіонному проїзді, 10 (будівля Обласного медичного коледжу).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.