Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейські почали охороняти всі пам'ятники в Харкові і попросили не виходити з георгіївськими стрічками

Після того, як в Харкові облили фарбою постамент Героям Небесної Сотні, начальник обласної поліції дав розпорядження взяти під охорону всі монументи.

Після того, як в Харкові облили фарбою постамент Героям Небесної Сотні, начальник обласної поліції дав розпорядження взяти під охорону всі монументи.

За порядком стежитимуть понад 2500 поліцейських, нацгвардійців і співробітників ДСНС. Про це повідомив голова ГУ Нацполіціі в Харківській області Валерій Сокуренко.

"Із сьогоднішнього дня ми беремо під охорону всі пам'ятники, пам'ятні знаки, могили, поховання, які знаходяться на території області. Не тільки героям Другої світової війни, героям, які воювали в лавах Радянської армії, воїнам УПА, воїнам АТО — всі пам'ятні знаки будуть взяті під охорону. Сьогодні постамент, який залишився від пам'ятника Руднєва, зараз це постамент Героям Небесної Сотні, хтось облив фарбою. Будемо розслідувати цей злочин. Планували розпочати в ніч (патрулювання — ред.), а вийшло, що потрібно із сьогоднішнього дня", — розповів Сокуренко.

За його словами, пам'ятники охоронятимуть до 11 травня, підходити до них можна групою не більше двох осіб.

"Поліція не збирається нікого розганяти. Будемо проводити бесіди, підтягнемо спецназ. У нас будуть сили, я думаю, що це теж спрацює", — пояснив голова ГУ Нацполіціі в Харківській області.

Сокуренко уточнив, що в Харкові 9 травня збираються провести автопробіг.

"Деякі політичні сили організували проведення автопробігу. Хотів би звернутися до організаторів та учасників. Під час автопробігу немає руху в колоні, кожен автомобіль рухається по правилам дорожнього руху. Будемо суворо за це питати. Нагадую, під час проведення автопробігів заборонено використовувати нацистську символіку і символіку , яка пов'язана з комуністичним режимом. Окремо хотів би нагадати про георгіївські стрічки, їх теж не повинно бути. Своє ставлення до ветеранів можна висловити іншими знаками", — пояснив він.

Нагадаємо, близько 10:30 7 травня поліцейським повідомили про пригоду на площі Героїв Небесної Сотні. Невідомі облили фарбою постамент, за словами голови Нацполіціі в області, фарбу комунальники витерли швидко, поліцейські вивчають відео з камер спостереження.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.