Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 жовтня, 2020 - 11:10

"План Кучера" і "високі стосунки": про що дискутували голова ХОДА та заступник Кернеса

Ігор Терехов і Олексій Кучер зустрілися онлайн в програмі "Право на владу".

Ігор Терехов і Олексій Кучер прокоментували боротьбу з коронавірусом і причини перебування Харкова в "червоній" зоні карантину.

22 жовтня віце-мер Ігор Терехов і голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер поговорили онлайн в ефірі програми "Право на владу".

Вони звинуватили один одного в бездіяльності під час пандемії коронавірусу. Крім того, Терехов розповів про здоров'я чинного мера, Кучер анонсував свій план боротьби з COVID-19.

Кучер заявив, що Терехов не приймає неодноразові запрошення на засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Місто, на його думку, з початку пандемії не вірило в існування коронавірусу, зараз ця позиція залишається такою ж.

"Трагізм і містика всієї ситуації (пропажа Геннадія Адольфовича, відсутність його в Харкові) і боротьба з коронавірусом — ці речі пов'язані. До останнього часу, поки ми не почали бити божевільні антирекорди, Харків не вірив в існування коронавірусу. Не вірили чому? Тому що у нас міська влада всіляко демонструвала відсутність коронавірусу. І продовжує це робити", — сказав Кучер.

Він обурився тим, що Терехов знаходить час на інспекцію зоопарків, до лікарень — руки не доходять. Голова Харківської ОДА вважає, що коронавірусом перехворіють всі, важливо — як буде протікати хвороба. Для цього він розробив план — "Хворіємо безпечно". Терехов відреагував на ініціативу Кучера сміхом.

"Нам потрібно змиритися з тим, що ми перехворіємо всі. Питання в тому, як ми будемо хворіти. Я найближчим часом хочу представити відповідний план. Думаю, його може підхопити в кінцевому підсумку вся Україна. План Кучера, назвемо так — "Хворіємо безпечно". Кажу зараз абсолютно без іронії. Ігорю Олександровичу смішно. Він до цих пір не розуміє, що все серйозно", — заявив Кучер.

У віце-мера думка протилежна. Він вважає, що несприятливу коронавірусну ситуацію в Харкові допустив голова ХОДА.

"Слухати те, що зараз сказав молодий чоловік, мало того, що прикро для всіх городян. Хочу сказати, ви згадали Геннадія Адольфовича. Геннадія Адольфовича зараз немає в Харкові. Але він є. І його команда є. А ви хоч і є в Харкові фізично, але вас немає. Все, що ви сьогодні тут наговорили і на адресу міста, і всього іншого ... Ваша неспроможність привела сьогодні Харківську область до того, що ми опинилися в "червоній" зоні. І вина лежить цілком на вас, як губернаторі Харківської області", — підкреслив Терехов.

Ведуча Наталія Мосейчук констатувала: "У вас високі відносини".

Нагадаємо, в ефірі "Право на владу" спочатку повинен був виступити онлайн Геннадій Кернес. Однак пізніше стало відомо, що замість нього це зробить Ігор Терехов. За словами віце-мера, лікарі клініки "Шаріте" прогнозують меру повне одужання.

"У мене є лист з клініки "Шаріте", де я можу дослівно вам зачитати: "Пан Геннадій Кернес з Харкова (Україна) знаходиться у нас на лікуванні. Щодня він робить успіхи, і ми очікуємо його повного одужання". Підкреслюю: повного одужання. Я чому наголошую на цьому — бо про здоров'я Геннадія Адольфовича сьогодні ведуться нашими політичними опонентами різні інсинуації, багато говорять. Але хочу вам сказати, що, на думку лікарів , ні життєдіяльності Геннадія Адольфовича Кернеса, ні його працездатності нічого абсолютно не загрожує", — зазначив Терехов.

На питання, чи приїде Кернес на присягу в разі перемоги на виборах, Терехов відповів: "У встановлений законом термін Геннадій Адольфович прийме присягу, Геннадій Адольфович приїде до міста Харків. Ми дуже скоро чекаємо Геннадія Адольфовича в Харкові. Тому з цим проблем ми ніяких абсолютно не бачимо".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.