Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Під Харковом скажений кіт покусав господаря

Потерпілому призначили курс профілактичних щеплень.

У населеному пункті проводяться протиепідемічні заходи.

У селі Кам'яна Яруга Чугуївського району зареєстрували випадок сказу у домашнього кота. Про це повідомили в Харківському обласному лабораторному центрі.

"Тварина жила в родині. Коли кіт захворів, при спробі надати йому допомогу, він вкусив господаря. Потерпілому було призначено і розпочато курс профілактичних щеплень проти сказу", — розповіли в лабцентрі.

Фахівці також повідомили, що діагноз сказу підтверджений Харківською філією "Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи". За результатами епідеміологічного розслідування в контакті з твариною знаходився тільки господар.

Зараз в населеному пункті проводяться протиепідемічні заходи.

В цьому році в Харківській області зареєстрували 14 випадків сказу тварин: у 8 кішок, 3 собак, 1 лисиці, 2 голів великої рогатої худоби. Від скажених тварин в регіоні постраждали 46 осіб.

У лабцентрі нагадали про необхідність щорічно прищеплювати домашніх тварин від сказу і уникати контакту з дикими тваринами.

Раніше KHARKIV Today писав, що через сказ бездомного кота, який покусав двох людей, в селі Вільхівка ввели карантинні обмеження на території населеного пункту та прилеглих лісових і польових масивах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.