Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Павло Фукс розповів про заповіт Геннадія Кернеса

Младший сын Геннадия Кернеса Родион (слева), жена Оксана Гайсинская, старший сын Кирилл Кернес.
За словами бізнесмена, перед смертю мер просив забрати його до Харкова з "Шаріте".

Харківський міський голова залишив заповіт. Під час перебування в "Шаріте" просив забрати його до Харкова, готовий був померти в літаку.

Геннадій Кернес залишив заповіт, в якому точно фігурують дружина і троє дітей. За словами близького друга Геннадія Кернеса Павла Фукса, майно розділив між Оксаною і Родіоном Гайсинськими, Кирилом Кернесом і Даниїлом Приваловим у відповідній послідовності. Про це пише "Страна" з посиланням на Фукса.

"Ніхто не залишився незрозумілим. На першому місці Оксана і Родіон, які були поруч з ним до останньої хвилини життя. Потім Кирило і Даниїл. Він говорив, що Родіон його любить більше за всіх. Родіон від нього не відходив", - пояснив Фукс.

За словами Фукса, останні кілька місяців Кернес не думав про смерть, але в останні дні став розуміти, що вмирає. Бізнесмен припускає, що коронавірусом мера заразила хатня працівниця. Незважаючи на те, що у жінки був кашель, вона продовжувала працювати з мером, а він не боявся підхопити вірус.

"Кажуть, що хатня працівниця. Ходила навкруги, кашляла в масці. Гена був в цьому плані досить безтурботним. Виходив на вулицю абсолютно без маски. Для нього було важливо показати, що він не боїться пандемії. Щоб не зупиняти життєдіяльність міста. Він боровся за те, щоб працювало метро, ​​бізнес, щоб місто не зупинялося. Коли відкривали фонтан на День міста, я такої кількості людей ніколи не бачив. Всі фотографувалися, притискалися, обнімалися. Через це він постраждав, плюс, ця жінка, яка його одягала", - зазначив Фукс.

Під час перебування в "Шаріте" Кернес не дозволяв себе фотографувати і знімати на відео, самотність в "Шаріте" переживав важко і просив забрати до Харкова.

"Він говорив:" Заберіть мене. Я готовий померти в літаку! У Харкові! ". Лише б не залишатися одному. Спочатку пускали до нього всього на годину, потім на дві. Він в реанімації лежав. І це "Шаріте", а не те, що у нас:" А давай ми приїдемо о третій ночі ! І поїхали". А це "Шаріте". Там все чітко, за правилами", - згадав Фукс.

Нагадаємо, 23 грудня, о 7:00, відспівували Харківського міського голову Геннадія Кернеса. Богослужіння пройшло в Благовіщенському соборі. На ньому були присутні рідні та близькі мера - кілька десятків людей.

О 9.00 почалося прощанння з Кернесом в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенка. Попрощатися з ним можуть всі бажаючі. У залі перебувала дружина Кернеса Оксана Гайсинська, троє синів і невістки (пізніше вони пішли), друг і бізнесмен Павло Фукс, екснардепи Михайло Добкін та Євген Мураєв, парламентарій Вадим Новинський і мер Києва Віталій Кличко, нардеп і бізнес-партнер Павла Фукса Ігор Абрамович (ОПЗЖ), депутат Харківської облради Олег Каратуманов. Бажаючі попрощатися продовжують підходити.

Як писав KHARKIV Today, Геннадій Кернес помер в ніч на 17 грудня в клініці "Шаріте" в Берліні. Причиною стали ускладнення після коронавірусу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.