Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 грудня, 2020 - 14:01

Олексій Кучер відмовився говорити, чому голосував за головуючого в міськраді

Головуючого призначили 48-ми голосами депутатів.

Олексій Кучер не захотів коментувати своє рішення про підтримку кандидатури головуючого.

9 грудня на першій сесії Харківської міської ради VIII скликання депутати обрали головуючого. "За" проголосували 48 депутатів, в тому числі, ексголова Харківської обласної державної адміністрації та новообраний депутат Харківської міськради (фракція "СН") Олексій Кучер. Однак пояснювати своє рішення він не став.

"І там, і тут люди. Ми можемо спостерігати одні й ті ж емоції, форми поведінки, які можуть демонструвати люди, в тому числі і депутати, — поділився емоціями від першої сесії Кучер. — Тому що я прийняв таке рішення (прим. — голосував за головуючого). Не хочу коментувати, я проголосував і все. Тому що прийняв рішення".

Як писав KHARKIV Today, 9 грудня проходить перше пленарне засідання Харківської міської ради нового скликання. Ексголова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер отримав мандат депутата.

У залі немає обраного на місцевих виборах Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Однак це не завадило зареєструвати його мером без особистої присутності і присяги.

Крім того, під час сесії обрали головуючого, незважаючи на позицію деяких депутатів про незаконність такого рішення. Ним став Олександр Новак. Під час таємного голосування  секретарем міськради обрали Ігоря Терехова.
 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.