Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 січня, 2021 - 21:41

"Охороні — скасування": харків'яни вийдуть на протест в сад Шевченка

Це пов'язано з черговим побиттям відвідувача громадського місця.

Протест в саду Шевченка відбудеться втретє.

У неділю, 17 січня, харків'яни  мітингуватимуть в саду Шевченка проти охорони парків. Акція протесту "Охороні — скасування" пройде втретє.

Організатори — "Українські студенти за свободу" називають причиною акції чергове побиття відвідувача саду Шевченка. Громадянин Ізраїлю постраждав від охорони наприкінці минулого року.

"За словами потерпілого, він вирішив сфотографувати замерзлий струмінь води нового харківського фонтану. Побачивши сліди всередині фонтану, він спустився, щоб отримати хороший ракурс для фото. Після чого до нього "підлетіло" кілька охоронців парку, які навіть не дивлячись на вибачення і пояснення чоловіка, продовжили агресивно поводитися з іноземцем. Постраждалого затягли до кімнати охорони, порвали йому одяг і завдали тілесних ушкоджень", — йдеться на сторінці події в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Харкові пройде другий автопробіг проти "Коксохіму"

Це вже не перший подібний випадок в cаду Шевченка. У червні охорона парку з кийками побила 34-річного чоловіка, у вересні постраждали студенти ХПІ, вони хотіли скористатися туалетом в парку.

"Ми закликаємо всіх небайдужих вийти в неділю на вже третю акцію "Охороні — скасування". Ми будемо вимагати розірвати контракт про співпрацю між міською радою та охоронним агентством" Антирейдер ГО "Ветеран" і притягнути до відповідальності виконавців побиття", — підкреслив організатор протесту, голова напрямку масових акцій "Українських студентів за свободу" Денис Шаповалов.

Крім "Українських студентів за свободу", організаторами акції виступають: "Фонд регіональних ініціатив", "Демократична сокира. Харків" і "Європейська Солідарність".

Протест розпочнеться о 14:00 17 січня в саду Шевченка.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.