Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На міст для дороги через "Барабашово" віддадуть ще 57 мільйонів гривень

Фото: KHARKIV Today
Відповідний тендер опублікований в системі державних закупівель.

Міст через ринок "Барабашово" побудують до кінця 2022 року.

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міської ради планує витратити 57 192 000 гривень на будівництво шляхопроводу в районі вулиці Шацької (недалеко від метро "Київська" і "Академіка Барабашова"). Відповідний тендер оголосили на сайті державних закупівель ProZorro.

"Будівництво цього об'єкта передбачає комплекс заходів щодо безпеки всіх учасників дорожнього руху, включаючи мобільні групи населення, шляхом влаштування перетину доріг у фізичних рівнях", — сказано в документації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Салтівку і центр Харкова хочуть розвантажити від пробок

Повна довжина шляхопроводу і ділянок сполучення складе 37,04 метра. Транспорт буде їздити по чотирьох смугах руху (по дві смуги в кожному напрямку). Ширина пішохідного тротуару складе три метри, технологічного — 0,75 метра (з боку метромосту).

У документації передбачено електроосвітлення тротуарів в нічний час і шумозахисні екрани вздовж всієї проїжджої частини.

Працівники проведуть підготовчі роботи (планування площ, перевезення ґрунту, розбирання дорожніх покриттів), будівельні роботи зі спорудження нового автодорожнього шляхопроводу (встановлення плит, труб, розроблення ґрунту, засипання траншей) і обладнання освітлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області відремонтують міст через водосховище

Аукціон запланований на 11 лютого. Фірма, яка виграє тендер, буде будувати шляхопровід до 31 грудня 2022 року.

Як писав KHARKIV Today, влітку 2020 року управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міськради виділило 114 мільйонів гривень на будівництво нового моста через річку Харків в районі вулиць Пантелеймонівської і Шацької.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.