Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 лютого, 2021 - 16:11

На карту Харкова витратять шість мільйонів гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Послугу замовляє департамент містобудування та архітектури.

Частину території Харкова нанесуть на карту в цифровому вигляді.

Департамент містобудування та архітектури Харківської міської ради планує витратити 6 366 600 гривень на розробку та оновлення цифрових топографічних планів Харкова. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

"Підставою для надання послуг є програма з реалізації рішень Генерального плану Харкова на період до 2026 року, затверджена рішенням 31 сесії Харківської міської ради від 29.12.2004 (зі змінами)", — сказано в документації.

Замовник вказав, що площа Харкова становить 350 квадратних кілометрів. Площа території, розробка топографічних планів якої запланована на 2021 рік, — 161 квадратний кілометр, масштаб плану — 1: 2000.

Метою проведення досліджень назвали отримання цифрової топографічної основи Харкова масштабу 1: 2000. Замовник надасть фірмі-підряднику вихідні матеріали — наявну розграфку, межі Харкова, список вулиць і географічних назв об'єктів, матеріали аерофотозйомки, виконаної в 2020 році, в цифровому форматі, планшети топографічних планів, які потребують оновлення в цифровому форматі.

Департаменту передадуть топографічні плани в цифровому вигляді в декількох форматах, а також нададуть звіт.

Аукціон запланований на 23 квітня. Надавати послугу будуть до 31 грудня 2021 року.

карта

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.