Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На дощову каналізацію вздовж нової дороги через "Барабашово" витратять 11,6 мільйона гривень

Фото: obozrevatel.com
ливневка
За цю суму побудують каналізацію протяжністю кілометр.

Будівництво триватиме до кінця 2021 року.

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міської ради хоче побудувати дощову каналізацію на ділянці від вулиці Мойсеївської до існуючого колектора в районі вулиці Пантелеймонівської за 11 648 563 гривень. Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті державних закупівель ProZorro.

У документації замовник уточнив: каналізація буде розташовуватися на перехресті вулиць Мойсеївської і Шевченка (район станції метро "Київська") і продовжиться до річки Харків. Тобто це ділянка, де будується міст через ринок "Барабашово". Протяжність каналізації складе кілометр.

"Проєктом передбачено забезпечення надійного водовідведення стічних вод з нової магістралі загальноміського значення, а саме укладання поліпропіленових труб, які застосовуються для облаштування самопливних мереж під магістральними автодорогами, дощоприймальних та оглядових колодязів", — сказано в документації.

Згідно з документацією, робітники проведуть земляні роботи (розроблять ґрунт і засиплють траншеї), облаштують трубопровід (зроблять основу під нього, проведуть гідравлічне випробування, промиють труби), футляри, збірні залізобетонні оглядові колодязі (11 штук діаметром 1,5% метра, 3 штуки — 2 метра), камери зі стінами з залізних блоків. Потім перейдуть до дощеприймальних криниць. Їх потрібно 40 штук, плюс стільки ж люків до них.

Як писав KHARKIV Today, міст для дороги через "Барабашово" обійдеться в 114 мільйонів гривень.

Існуючий міст демонтують. Замість нього побудують автодорожній міст.

Нагадаємо, на початку липня розпочались роботи в районі нової дороги, яка з'єднає Салтівку і центр міста. Без офіційного оголошення і попереджень — зі зворотної від ринку "Барабашово" сторони.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.