Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Місцевій владі доручили створити комісії для перевірок шкіл і дитсадків під час коронавірусу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
1 сентября школа школьники. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Таке завдання дав Кабінет міністрів України.

Прем'єр-міністр України вимагає забезпечити безпечні умови занять для школярів і дошкільнят.

Сьогодні, 19 серпня, на засіданні Кабінету міністрів України місцевій владі доручили контролювати дотримання в школах і дитячих садах протиепідемічних заходів і при необхідності створити для цього спеціальні комісії.

"Місцеві органи самоврядування, місцеві органи влади окремо закликаю приділити увагу, створити в разі потреби комісії, поставити на контроль дотримання заходів епідеміологічної безпеки в школах і серед дітей, тому що це діти, потрібно розповідати, вчити їх. Ніяких шляхів дотримання протиепідеміологічних заходів у школах не існує. Копітка робота всіх разом. Особливо, ще раз акцентую, органів місцевого самоврядування, які є власниками дошкільних і шкільних комунальних закладів — забезпечити відповідні безпечні умови навчання", — сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як почнеться навчальний рік в школах Харкова: не виключають уроки в різний час і на свіжому повітрі

За його словами, на сьогодні пройшли всі традиційні заходи щодо підготовки до організації навчального процесу, проте в умовах пандемії коронавірусу необхідно провести додаткові заходи. Тому Міністерству освіти і науки та Міністерству охорони здоров'я дали завдання — напередодні і після 1 вересня провести перевірки шкіл і дитячих садків на предмет дотримання безпечних умов навчання в період карантину.

"Дуже важлива правильна комунікація з місцевою владою, батьками. Важливо пояснити, де і які проблеми є. Де є — допомогти. З 1 вересня все має бути готове. В іншому випадку будемо приймати однозначно радикальні кадрові рішення", — пригрозив Шмигаль.

Як писав KHARKIV Today, Міністерство освіти і науки України рекомендувало школам не збиратися на масові лінійки, а відсвяткувати початок навчального року в рамках класу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.