Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 січня, 2021 - 09:35

Міністр освіти хоче повернути школярів за парти після локдауну

Иллюстративное фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Після локдауну запропонують дві форми навчання.

За сприятливої епідемічної ситуації Міністерство освіти і науки України буде рекомендувати місцевій владі відновити навчання в школах, але для частини учнів.

На думку міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, учні 1-4 класів повинні повернутися за парти, старшокласники — навчатися за змішаною формою.

"Я вважаю, що принаймні молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання. Щодо старшої школи, то при сприятливій санітарно-епідемічній ситуації в країні буде прийнятним проведення навчання по змішаній формі", — написав Шкарлет в своєму Telegram.

Однак міністр підкреслив, що рішення про форму навчання школярів приймає не тільки він або міністр охорони здоров'я. При його прийнятті буде враховуватися думка фахівців, епідеміологів та лікарів щодо епідемічної ситуації в країні.

Шкарлет сподівається на спад захворюваності і повернення школярів до звичного формату, але точних дат не називає.

"Щиро сподіваюся, що найближчим часом статистика захворюваності COVID-19 і здатність медичної системи стримувати епідемічні хвилі все-таки дозволять нам рекомендувати місцевій владі частково повернути дітей до звичного формату навчання. Як скоро це станеться, залежить від кожного з нас і нашої сумлінності у час дотримання карантинних вимог", — підсумував міністр.

Як писав KHARKIV Today, з 8 по 25 січня в Україні запроваджено зимовий локдаун. У цей час   в Харкові учнів 1-4 класів відправили на канікули (до 25 січня). Школярів 5-11 класів перевели на дистанційне навчання. В області онлайн вчаться всі діти без винятку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.