Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 грудня, 2020 - 12:49

Михайло Добкін вимагатиме перевиборів мера Харкова

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Колишній мер Харкова вважає, що після смерті Геннадія Кернеса в місті повинні призначити позачергові вибори.

Позачергові вибори в Україні проводяться в березні або в жовтні. Рішення має приймати Верховна Рада.

17 грудня Харківська міський голова Геннадій Кернес помер. За словами ексмера Харкова Михайла Добкіна, нові вибори в Харкові затягувати не можна. Головна причина — фізичне відсутність мера Харкова в день виборів 25 жовтня.

"Що стосується термінів виборів, так, були випадки, навіть в обласних центрах, в такому, як Миколаїв, затягували вибори, але в Харкові інша ситуація. В Харкові унікальна ситуація, унікальна вона тим, що вибори проходили без Кернеса, його відвезли рівно три місяці тому — 17 вересня з Харкова і 17 грудня він вночі помер. Тому через те, що вибори проходили без людини, під брендом якого пройшло багато людей і до обласної, і до міської рад, через те, що його визнали мером без його участі, за підписом електронним, через те, що він не був повноцінним учасником цієї виборчої кампанії, вибори в Харкові затягувати ніхто не зможе. Цього люди не дозволять, інакше дуже багато питань з'явиться до тих, хто сьогодні зайняв різні місця в ієрархії, в області, в місті і намагається будь-яким чином відтягувати", — розповів він в ефірі телепрограми "Народ проти з Наташею Влащенко".

Добкін пообіцяв домагатися перевиборів.

Як писав KHARKIV Today, Геннадія Кернеса 23 грудня поховають на почесній алеї кладовища №2 в Харкові. Харківський міський голова лікувався від ускладнень після коронавірусу в берлінській клініці "Шаріте", але не зміг здолати хворобу.

Нагадаємо, Михайло Добкін балотувався як кандидат на пост мера Харкова на місцевих виборах 2020. Свій вчинок  політик пояснив  бажанням захистити Харків від конкурентів Кернеса, але після розмови з другом Геннадія Кернеса бізнесменом Павлом Фуксом, кандидат в мери Харкова Добкін зняв свою кандидатуру з місцевих виборів.          

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.