Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 січня, 2021 - 19:00

Майже всі об'єкти, що потрапили під перевірку в Харківській області, порушували "зимовий локдаун"

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Дотримувалися всіх карантинних обмежень тільки на чотирьох спортивних базах.

Перевірки пройшли в закладах громадського харчування і торгівлі, перукарнях, приватних пансіонатах, аптеках і на спортивних базах.

З 8 по 24 січня фахівці провели позапланові перевірки з дотримання карантинних заходів та основних профілактичних і протиепідемічних рекомендацій. За результатами порушень вони винесли 58 пропозицій, 18 суб'єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. Про це повідомили в Держспоживслужбі в Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки жителів Харківської області вакцинують в першу хвилю

Всього було 58 перевірок і 54 об'єктам видали приписи. Порушення були у п'яти закладах громадського харчування, у 18 об'єктах продовольчої торгівлі, восьми об'єктах непродовольчої торгівлі, дев'яти перукарнях, салонів краси, дев'яти з 13 перевірених спортивних баз, однієї аптеки, чотирьох приватних пансіонатах.

"У кожному закладі проводилася роз'яснювальна робота з персоналом за індивідуальними заходам профілактики та надавалися рекомендації щодо проведення профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19. У зв'язку з подовженням дії карантину до 28 лютого робота щодо профілактики та недопущення поширення серед населення Харкова СOVID-19 триває", — пояснили в Держспоживслужбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фонд боротьби з коронавірусом не дав Харківській області 616 мільйонів гривень

Як писав KHARKIV Today, з початку пандемії за порушення карантину суди оштрафували майже 250 жителів Харківської області. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.