Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 лютого, 2021 - 12:46

Колишній голова Харківської обладміністрації здав тест на коронавірус

Фото: Алексей Кучер / Facebook
Олексій Кучер чекає результатів тесту.

У Державній регуляторній службі захворіли коронавірусом співробітники, Олексій Кучер вирішив пройти тест на коронавірус.

Ексголова Харківської обласної державної адміністрації та нинішній голова Державної регуляторної служби Олексій Кучер здав тест на коронавірус. Про це Кучер повідомив на своїй сторінці Facebook.

"На жаль, були змушені перенести публічний звіт про результати роботи Державної регуляторної служби в 2020 році. Перш за все, щоб не наражати учасників заходу та співробітників небезпеці", написав Кучер.

Напередодні двоє керівників структурних підрозділів ДРС і заступник Кучера захворіли коронавірусом. З ними Кучер працює пліч-о-пліч, тому вирішив здати тест.

"Сам я вранці здав тест на коронавірус, чекаю результатів. Сподіваюся, все буде добре, і закликаю всіх дотримуватися карантинних заходів",  повідомив Кучер.

Як писав KHARKIV Today, 13 січня 2021 року Олексія Кучера призначили головою Держрегуляторної служби України. З листопада 2019 по листопад 2020 року був головою Харківської обласної державної адміністрації.

На місцевих виборах 2020 року пройшов до Харківської міськради від партії "Слуга Народу". У зв'язку з призначенням в Державну регуляторну службу подав заяву про складання повноважень депутата, 24 лютого на сесії міськради Кучера визнали депутатом, який припинив повноваження. На його місце зайшов інший "слуга народу" Дмитро Бутенко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.