Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 січня, 2021 - 20:30

Харків'янин просить Зеленського скасувати штрафи за "євробляхи"

Володимиру Зеленському написали петицію.

На думку автора звернення, патрульні незаконно виписують штрафи за нерозмитнений автомобіль.

Житель Харкова Сергій Мінько звернувся до Президента України Володимира Зеленського з вимогою скасувати штрафи за керування автомобілем з європейськими номерами в Харківській області. Відповідна петиція опублікована 18 січня на сайті президента.

"Шановний президенте, прошу Вас скасувати штрафи в Харківській області до прийняття закону про розмитнення у розмірі 8500 гривень і по всій Україні. Скільки може тривати це беззаконня!", — обурився Мінько.

Відзначимо, електронна петиція, адресована Президенту України, буде розглянута, якщо набере 25 тисяч підписів за три місяці з дня публікації. На 19 січня петиція Сергія Мінька набрала 30 підписів. Проголосувати за ініціативу можна тут.

Як писав KHARKIV Today, кілька днів тому на дорогах Харківської області патрульні з митною базою даних стали ловити автомобілі з іноземними номерами і виписувати штрафи (перший — 8500 гривень, другий —17 тисяч гривень і вилучення прав).

Обурені водії вийшли  з акцією протесту до Управління патрульної поліції в Харківській області і пообіцяли писати президенту, міністру внутрішніх справ і подати позов до суду.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.