Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський вуз йде на дистанційну форму навчання через коронавірус

Харківський національний автодорожній університет переходить на дистанційну форму навчання з понеділка.

Вчитися заочно студенти університету будуть два тижні.

Харківський національний автомобільно-дорожній університет з 12 жовтня переходить на дистанційну форму навчання. Про це KHARKIV Today в четвер, 8 жовтня, повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника навчального відділу університету Олександр Догадайло.

"Так, дійсно, є наказ тимчасово виконуючого ректора про перехід на дистанційну форму на два тижні", — повідомив він.

За його словами, мета переходу на дистанційну форму — уникнути появи нових випадків зараження коронавірусом серед студентів університету та викладацького складу. Скільки студентів і викладачів хворі, у вузі сказати не можуть.

Сьогодні студенти прийшли до вузу за звичайним розкладом, про "дистанційку" вже всі знають.

"Про дистанційну форму знаю. Без поняття, як це буде відбуватися. Наскільки мені відомо, будуть такі ж пари. Через Вотсап або через Зум. І чув, що нормативи з фізкультури ми теж будемо здавати дистанційно: потрібно буде пробігти дистанцію і зняти це на відео (сміється). Наскільки це правда, не знаю", — розповів студент другого курсу Олексій.

Артем навчається на еколога на першому курсі. Каже, що багато груп вже пішли на карантин.

"Ті, хто не пішли, вчаться, як зазвичай. Маскового режиму тиждень тому почали змушувати дотримуватися дуже суворо. До цього — все залежало від викладача. Коли стало відомо, що введуть "дистанційку", з цим стало дуже жорстко", — повідомив студент.

Днем раніше цей наказ з'явився в соціальних мережах. У ньому говориться, що університет буде на дистанційній формі до 25 жовтня. 7 жовтня документ було підписано тимчасово виконуючим обов'язки ректора ХНАДУ Сергієм Ходирєвим.

 

v

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.