Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський лабцентр закуповує у фірми Ярославського системи для виявлення COVID-19

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
За неповних два місяці фірма уклала понад 50 договорів.

Нова фірма бізнесмена Олександра Ярославського і його брата Олексія Ярославського продасть Харківському лабцентру системи для виявлення коронавірусу на суму більш ніж два мільйони гривень.

Фірма "Астравір Текнолоджі" поставить Харківському обласному лабораторному центру 360 наборів для виявлення коронавірусу, один набір розрахований на 100 реакцій. Сума договору — 2 мільйони 160 тисяч гривень (по 6 тисяч гривень кожен). Про це йдеться на сайті державних закупівель ProZorro, передає  Харківський антикорупційний центр.

"Закупівлю провели без аукціону, відповідно до закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню. Йдеться про придбання набору реагентів і супутніх матеріалів, якими визначають нуклеїнову кислоту, що звільнилася із збудника, що має гострий респіраторний синдром до коронавірусу в клінічному зразку методом аналізу нуклеїнових кислот", — розповіли в ХАЦ.

За даними ХАЦ, фірма "Астравір Текнолоджі" зареєстрована в цьому році. Кінцеві бенефіціари — Олександр і Олексій Ярославські, Наталія Гутовська і Вадим Ханенко. З 13 липня ця фірма уклала понад 50 "медичних" договорів в Україні на загальну суму 34 мільйони гривень.

Нагадаємо, в Харківській області коронавірус зафіксували у більш ніж 10 тисяч осіб. За кількістю нових випадків захворювання (371) наш регіон встановив новий антирекорд.

У березні і квітні в Україну і Харків, зокрема, прибули тести на коронавірус, які закуповував в Китаї бізнесмен Олександр Ярославський. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.