Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські тепломережі витратять мільйон гривень на оренду обладнання для друку квитанцій

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
КП "Харківські тепломережі" оголосило тендер.

Для друку квитанцій "ХТМ" знадобилися деталі і запчастини для принтерів, послугу і товари замовляють на рік.

Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" планує орендувати обладнання для друку рахунків побутових споживачів за 999 350 гривень. Про це повідомили в Харківському антикорупційному центрі з посиланням на відповідний тендер в системі ProZorro.

Відзначимо, що раніше устаткування не орендували, друкували на своєму. Так, в листопаді 2020 року комунальне підприємство уклало договір про технічне обслуговування офісної, комп'ютерної та копіювальної техніки та заправки і відновлення картриджів, лазерних принтерів і копіювальних апаратів. Вартість послуги становила 49 998 гривень.

Згідно з документацією, цього разу "Харківські тепломережі" замовило деталі і запчастини, витратні матеріали для друку квитанцій. Це — тонери, фоточутливі циліндри, блоки прояви. Також постачальник буде технічно обслуговувати обладнання, ремонтувати. Договір на 999 тисяч гривень укладуть на рік — до 31 грудня 2021 року. У принтерах буде передбачено чорно-білий друк, з вимог — не менше ста сторінок формату А4 або 55 сторінок А3 на хвилину, не нижче 1200 х 1200 пікселів / дюйм, модульна система подачі паперу, двостороннє сканування, обробка кольорових і чорно-білих зображень, навантаження — 1 500 000 відбитків А4 на місяць.

Як писав KHARKIV Today, 5 січня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов звільнив Сергія Андрєєва з посади директора КП "Харківські тепломережі". За словами Терехова, підприємство не показало позитивних результатів. До кінця січня він пообіцяв призначити нового директора, поки є дві кандидатури.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.