Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область не повертає "Укрзалізниці" борги за пільговий проїзд

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Сума боргу за минулий рік — найбільша в Україні.

У 2020 році наш регіон компенсував "Укрзалізниці" за проїзд пільговиків всього 13% від необхідної суми.

За минулий рік місцеві органи виконавчої влади Харківської області повинні були компенсувати за пільговий проїзд у приміському сполученні 43 мільйони 752 тисячі гривень. Однак "Укрзалізниця" отримала всього 13% від цієї суми — 5 мільйонів 753 тисячі гривень. Про це повідомили на "Південній залізниці".

Наш регіон очолив список боржників, місцеві органи влади Харківської області заборгували "Укрзалізниці" 38 мільйонів 600 тисяч гривень, Київської області — 25 мільйонів гривень, Львівської області —17 мільйонів 300 тисяч гривень, Одеської області —10 тисяч 800 тисяч гривень, Дніпропетровської області — 17 мільйонів 900 тисяч гривень і Києва — 29 мільйонів 500 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни можуть купити квитки на потяги за допомогою  чат-бота

Інші області, які замовляють послуги "Південної залізниці" з перевезення пільговиків, краще платять за рахунками. Більше 80% за проїзд пільговиків повернули Кіровоградська (237 тисяч 800 гривень), Донецька (6 тисяч 100 гривень) і Луганська (25 тисяч 200 гривень) області. Більше 40% компенсували Сумська (2 мільйони 747 тисяч 700 гривень) і Чернігівська (963 тисячі 800 гривень) області. Третина боргу віддала Полтавська область (3 мільйони 56 тисяч 200 гривень).

"Залізничники в черговий раз наголошують на необхідності укладати і сумлінно виконувати двосторонні договори на приміські пасажирські перевезення за соціальними тарифами, закладати в місцеві бюджети кошти, які б в повній мірі компенсували залізниці її фактичні витрати на перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні", — підкреслили на "Південній залізниці".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Укрзалізниця" анонсувала потяг, який довезе з Києва до Харкова за дві години

Нагадаємо, найбільшим боржником за пільговий проїзд в нашому регіоні була Харківська міськрада . За одинадцять місяців минулого року вона не виплатила "Південній залізниці" жодної копійки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.