Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міськрада просить допомоги у прем'єр-міністра Гончарука

Депутати звернулися до голови уряду через складну фінансово-економічну ситуацію на "Харківських тепломережах".

Грошей, які залишаються у КП "Харківські тепломережі", не вистачає на зарплату та податки.

Складну фінансово-економічну ситуацію на "Харківських тепломережах" пов'язують з тим, що підприємство покриває недоплати споживачів. Вирішити питання депутати Харківської міськради попросили прем'єр-міністра Гончарука.

"В результаті у підприємства в розпорядженні залишається мінімум коштів, яких недостатньо навіть для виплати заробітної плати та сплати податків, не кажучи вже про оплату рахунків за електроенергію та воду, витрат для підтримки нормальної роботи технологічного обладнання. Таким чином, щороку тільки за рахунок застосування коригуючого коефіцієнта КП "ХТМ" втрачає більше 300 мільйонів гривень ... Не дивлячись на прийняті Харківською міськрадою заходи, в останні роки підприємство працює у важких економічних умовах, пов'язаних з нестачею коштів. В даний час склалася вкрай складна фінансово-економічна ситуація на КП "Харківські теплові мережі", — сказано в документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харьков вошел в десятку самых дорогих городов Украины по тарифам на услуги ЖКХ

У зверненні до голови Кабміну уточнили, що з 2018 по 2019 рік з бюджету Харкова на фінансову підтримку "тепломережам" дали 554 500 гривень, на реконструкцію тепломереж — 61 мільйон гривень, ще 104 мільйони — на придбання спецтехніки.

Нагадаємо, з липня 2019 року  "Харьковские теплосети" вовремя не выплачивают зарплаты своим рабочим.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.