Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 грудня, 2020 - 11:25

Кернес запропонував свого секретаря міськради. Але як це перевірити?

Інформацію про це він нібито передав електронною поштою.

Ім'я кандидата на першій сесії називати не стали.

Але його нібито  електронною поштою надіслав з "Шаріте" Кернес. Цю інформацію озвучила голова міської виборчої комісії Ольга Мозгова.

"Станом на час проведення сесії новий регламент Харківської міської ради ще не приймався. Тому рада керується попереднім регламентом. На першій сесії головує новообраний міський голова. Однак зараз Харківський міський голова Кернес Геннадій Адольфович не бере участі в зв'язку з перебуванням на лікуванні в клініці "Шаріте", що є поважною причиною і підтверджується відправленим  електронною поштою листом міській раді, завірений електронним підписом від 8 грудня 2020 року.

Крім того, Кернес Геннадій Адольфович надіслав на електронну пошту Харківської міської ради електронний документ із запропонованою кандидатурою на посаду секретаря Харківської міської ради", — сказала Мозгова.

Фото: соцсети

Після цього в залі обрали головуючого, під якого змінили регламент. Він буде вести сесії до обрання секретаря Харківської міськради.

Трохи пізніше головуючий на сесії Олександр Новак повідомив ім'я кандидата нібито від Кернеса —Ігор Терехов. Він сказав, що документ датований 8 грудня і завізований електронним підписом.

Фото: соцсети

"Вношу пропозицію про обрання секретарем Харківської міської ради Ігоря Терехова", — зачитав документ Новак.

Підпис, сказав Новак, перевірений.

Фото: соцсети

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.