Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Карантин в Україні продовжили до 31 липня

Про це заявив прем'єр-міністр України.

Прем'єр-міністр закликав українців дотримуватися протиепідемічних заходів — масковий режим, дистанція і дезінфекція і підкреслив, що кількість хворих зростає.

17 червня на засіданні Кабінету міністрів України ухвалять рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 липня. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"З огляду на зростання кількості коронахворих, ми продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року", — сказав Шмигаль.

Він додав: за останній тиждень в Україні зафіксовано найбільша кількість підтверджених діагнозів коронавірусу за весь період пандемії.

"4 853 людини — це саме та кількість, яка захворіла на коронавірус за останні сім днів. І це найбільша кількість за весь час карантину. Ослаблення карантинних заходів багато з нас сприйняли як скасування карантину, і ми відповідно сьогодні маємо перші сумні результати. Коронавірус нікуди не зник . Загроза від нього і для нашої медичної системи, і для нас нікуди не зникла. Для української економіки ці загрози теж не стають меншими. Ми це розуміємо. Ми розуміємо, що люди втомилися від карантину в будь-якій формі, однак зараз немає більш ефективного способу протистояти цій хворобі і поширенню цього вірусу. Тому закликаю українців не розслаблятися і не відриватися від нашої реальності — масковий режим, дезінфекція, соціальна дистанція. Це ті заходи, які допоможуть кожному з нас, нашим близьким уберегтися від цієї хвороби хоча б до того часу, поки не будуть винайдені ліки та ефективні протоколи лікування, щоб ми не мали відповідних смертельних загроз від цієї хвороби", — пояснив прем'єр-міністр.

На засіданні також розглянуть новий підхід до адаптивного карантину, який розробило Міністерство охорони здоров'я України. За словами прем'єр-міністра, він буде передбачати можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.