Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 грудня, 2020 - 19:14

Дружина Ярославського поділилася відвертими фото з Мальдів

Фото: Instagram / Марина Ярославская
Марина Ярославська позує на березі Індійського океану в купальнику.

Сім'я Ярославських вже другий тиждень перебуває на тропічному острові.

Дружина бізнесмена Олександра Ярославського Марина порадувала передплатників серією фото в зеленому цілісному купальнику, який ідеально поєднується з зеленню біля узбережжя Індійського океану. Образ підкреслює шикарний бюст і довгі ноги Марини Ярославської.

"Іноді хочеться, щоб купальники стали моїм єдиним елементом в гардеробі, а сонцезахисні окуляри — головним аксесуаром", — написала вона в Instagram.

Фото: Instagram / Марина Ярославская
Фото: Instagram / Марина Ярославська

Під фото з відпочинку дружина бізнесмена залишає геомітки Soneva Fushi — це курорт, розташований на приватному острові в Індійському океані, на Атоллі Баа, заповіднику Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вілли там побудовані посеред тропічного лісу.

Марина Ярославська розповіла, що не носить взуття на відпочинку, оскільки його забирають по приїзду. Курорт сповідує філософію відповідального ставлення до природи.

Сім'я бізнесмена вже встигла помилуватися на дельфінів і зайнятися дайвінгом. Зараз на тропічному острові 29 градусів тепла.

Марина и Александр Ярославские. Скрин: Instagram / Марина Ярославская
Скрін: Instagram / Марина Ярославська

Нагадаємо, на початку грудня на Мальдівах відпочивала куратор партії Шарія в Харкові. У січні свій 50-й день народження на цих островах візначав Михайло Добкін. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.