Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Краснопавлівського водосховища почали закачувати воду

Закачувати воду будуть протягом місяця.

До Краснопавлівського водосховища планують "долити" 60 мільйонів кубічних метрів дніпровської води до 4 грудня.

5 листопада почалося екологічне оздоровлення Краснопавлівського водосховища з Кам'янського водосховища (Дніпро). Про це повідомили на урядовому порталі.

"За рахунок державного бюджету планується подати до Краснопавлівського водосховища 60 мільйонів кубометрів дніпровської води. Це дасть можливість поліпшити якість води у водосховищі до 8,3 мг-екв / куб. дм (прим. — показник жорсткості води), зараз 9,4 мг- екв / куб. дм, і в цілому поліпшити екологічну ситуацію", — сказано в повідомленні.

Відзначимо, Краснопавлівське водосховище забезпечує питною водою Харків і Лозову (для Лозової це — єдине джерело).

Після екологічного оздоровлення жителі Харкова і декількох населених пунктів Харківської області отримають питну воду, яка відповідає санітарним нормам, відзначають в Кабміні.

Останнього разу екологічне оздоровлення Краснопавлівського водосховища проводили в 2018 році. За 44 дні в нього закачали понад сто мільйонів кубометрів дніпровської води.

Наповнюють Краснопавлівське водосховище через канал Дніпро — Донбас за допомогою 12 насосних станцій. Обсяг Краснопавлівського водосховища становить 420 мільйонів кубометрів.

Як повідомили в ТРК "Лозова", наповнювати Краснопавлівське водосховище будуть до 4 грудня. В цей час рибалок просять бути обережними, щоб уникнути нещасних випадків.

Нагадаємо, 1 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав закон про виділення грошей на Краснопавлівське водосховище в Харківській області. На його наповнення спрямували 99 мільйонів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.