Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 лютого, 2021 - 10:21

До Харківської міськради принесли совок

Фото: KHARKIV Today
Біля будівлі Харківської міськради проходять мітинги.

У мерії посилили охорону, депутати насилу проходили до зали засідань.

24 лютого біля міськради проходить три пікети. Представники партії "Демократична сокира" принесли до мерії великий синій совок. Вони закликають депутатів не бути "совками" і не голосувати за чергове перейменування проспекту Григоренка в проспект Жукова.

"Це питання не обговорювалося ні депутатами, ні громадськістю, воно тільки вчора з'явилося на порядку денному", — пояснюють свою позицію учасники мітингу.

Поруч мітингують противники "Коксохіму", які вимагають закрити підприємство. Ще один пікет — підприємці "Барабашово", вони виходять до кожної сесії міськради протестувати проти будівництва дороги через ринок.

"Терехов, не будь Кернесом", — закликають вони.

У міськраді посилили охорону. Центральний вхід — в оточення поліції, громадяни не можуть потрапити до канцелярії, тому що всередину майже нікого не пускають. Насилу прорвалися на сесію депутати від "Опозиційної платформи — За життя", "Партії Шарія", журналісти. У вестибюлі міськради всіх обшукують металодетекторами.

"Це зроблено для вашої безпеки", — говорить поліцейський.

Як писав KHARKIV Today, сьогодні, 24 лютого, о 10:00, в Харківській міськраді почалася сесія. Подивитись її можна  за посиланням. На порядку денному — 65 питань і блок "Різне". Зокрема, депутати розглянуть питання про перейменування проспекту Григоренка в Жукова, а також "звільнять" Геннадія Кернеса.

Відзначимо, що питання про перейменування проспекту Григоренка в Жукова на топонімічній комісії 23 лютого не розглядали. Як пояснив заступник голови Олександр Новак, комісія розглядала це питання раніше, тому його вирішили винести на сесію без чергового обговорення.

Дострокове припинення повноважень Харківського міського голови Геннадія Кернеса розглянуть на сесії першим питанням. "Звільнити" його треба, щоб Верховна Рада могла призначити вибори мера Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.