Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 листопада, 2020 - 16:18

ЦВК назвала імена мерів ще двох міст в Харківській області

Фото: KHARKIV Today
Вже відомі імена переможців мерських виборів у семи містах Харківської області.

Мером Богодухова став представник "Блоку Кернеса — "Успішний Харків", Змієва — "Слуги народу".

У Богодухові (Богодухівський район) виграв вибори мера Володимир Білий від політичної партії "Блок Кернеса — "Успішний Харків", який набрав 37,05% (3348 чоловік) голосів виборців. У Змієві (за новим адмінустроєм — Чугуївський район) — Павло Голодніков від "Слуги народу" (32,78%, 3177 чоловік).

У Богодухові висувалися шість кандидатів. Володимир Шаров від "Блоку Світличної — "Разом!" отримав 24,42% голосів (2207 чоловік), Анатолій Рисцов від "Слуги народу" — 24,01% (2170).

Самовисуванцям Дмитру Тризні і Сергію Мартелову виборці віддали 7,75% і 2,43% голосів відповідно. Микола Голуб отримав 4,3% голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Третій термін пішов: Кернеса знову обрали мером Харкова

Відзначимо, Володимиру Білому — 59 років, він директор Харківської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової.

У Змієві, крім переможця Павла Голоднікова, висувалися троє кандидатів. Петро Кучков від "Блоку Кернеса — "Успішний Харків" в підсумку набрав 30,49% голосів виборців, Володимир Юрков від "Опозиційною платформи — За життя" — 30,15%. Сергію Ляшку, який представляє "Блок Світличної — "Разом!", виборці віддали 6,55% голосів.

Переможцю виборів в Змієві Павлу Голоднікову — 41 рік. Він — голова Зміївської районної державної адміністрації.

Відзначимо, зараз відомі імена переможців мерських виборів у семи містах Харківської області. Всього їх — 16.

Як писав KHARKIV Today, раніше ЦВК назвала мера Вовчанська, ним став представник "Опозиційної платформи — За життя" Анатолій Степанець, Балаклеї — "Блоку Кернеса — "Успішний Харків" Іван Столбовий, Дергачів — "Блоку Світличної — "Разом!" В'ячеслав Задоренко. Також стало відоме ім'я мера Краснограда — це Світлана Кривенко від "Блоку Кернеса — "Успішний Харків". У Валках мером на четвертий термін обрали Валерія Скрипниченка ("Блок Світличної — "Разом!").

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.