Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чотири харківських БТРи поїхали до українських військових

У серпні БТРи в Харкові почнуть збирати для Нацгвардії.

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова продовжує виконувати державне замовлення, завершити постачання БТРів для української армії планують в серпні.

30 липня військовим передали чотири БТР-4Е, ХКБМ імені Морозова повинен поставити армії ще чотири бронетранспортери. Зараз армія отримала 41 бронетранспортер з 45 замовлених. Про це повідомили на сторінці державного концерну "Укроборонпром" в Facebook.

"Завершуємо колись проблемний контракт на виготовлення Харківським КБ Морозова. Сьогодні передали ще чотири бронетранспортери замовнику: чітко за графіком. Це — передостання партія, в серпні завершуємо контракт і починаємо збирати БТР для Нацгвардії", — розповіли в державному концерні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Спецназ протестував харківські БТРи 

Нагадаємо, контракт на постачання БТР-4Е був підписаний в 2016 році під держгарантії, проте за три роки армія не отримала жодної одиниці техніки. У грудні минулого року роботи відновилися. У травні і квітні ХКБМ постачало Міноборони по п'ять бронетранспортерів в кінці кожного місяця, на початку липня армії передали ще чотири БТР-4Е.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.