Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 лютого, 2021 - 15:56

Чому харків'яни отримали неправильні платіжки за січень: офіційно

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Доплату обіцяють врахувати в наступному місяці.

У квитанціях "Мегабанку" сума за тепло в січні 2021 року вказана неправильно. Коректні цифри будуть вказані в квитанціях "Тепломереж".

Харків'яни отримали квитанції за тепло і гарячу воду з неправильними цифрами. За словами генерального директора "ХТМ" Василя Скопенка, проблема сталася на етапі "знімання" показників внутрішньобудинкових лічильників. У розрахунках помилилися співробітники "Тепломереж". Тепер вони повинні виправляти помилки.

"У квитанціях за січень, які на сьогоднішній день видає "Мегабанк", сума разюче відрізняється від грудня. Виявилося, що, на жаль, коли "Тепломережі" знімали контрольні показники в грудні і січні, був порушений період — календарний місяць. Відповідно, грудень вийшов менше днів в квитанції, січень вийшов більше. Прийняли рішення на сьогоднішній день виправити ці платіжки, вони протягом цього тижня будуть розіслані. У них уже січень буде виставлено, як годиться, зі справедливою ціною", — сказав Скопенко.

Зараз в "Тепломережах" виправляють цифри і обіцяють найближчим часом надіслати коректні квитанції. Тариф в них буде закладено той же, що і в квитанціях за листопад-грудень 2020 року. Гроші, які харків'яни встигнуть внести по квитанції "Мегабанку", залишаться на розрахункових рахунках споживачів і будуть враховані в березні.

"Ті, хто вже заплатив у "Мегабанку", ці гроші лягають на їх розрахунковий рахунок і в наступному місяці вони будуть враховані як доплата за квитанції за лютий", — пообіцяв гендиректор "Тепломереж".

Нагадаємо, в "Харківських тепломережах" кажуть, що правильні цифри — тільки в їх квитанціях. Нарахування за січень в 2021 року в квитанціях "Мегабанку" на комунальному підприємстві назвали некоректними.

Як писав KHARKIV Today, 9 лютого уряд підписав меморандум з міською владою про недопуск підвищення тарифів на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону. Згідно з документом, для населення не будуть піднімати тарифи на тепло і гарячу воду, для підприємств теплопостачання нададуть розстрочку з оплати газу та компенсацію різниці між ринковою ціною і ціною, врахованою в тарифах на тепло.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.