Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Частину Ювілейного проспекту перекриють

Тролейбуси змінять маршрут.

Одну з ділянок проспекту планують капітально відремонтувати.

З 08:00 до 21:00 20 та 21 жовтня (вівторок і середа) рух транспорту по проспекту Ювілейному буде заборонено (на ділянці від проспекту Тракторобудівників до Салтівського шосе при русі в сторону вулиці Медичної). Це пов'язано з капітальним ремонтом проспекту на ділянці від вулиці Гвардійців Широнінців до Салтівського шосе, повідомили в департаменті інфраструктури.

На час робіт двосторонній рух транспорту обіцяють організувати по смузі зустрічного напрямку для об'їзду закритої ділянки.

Також з 08:00 до 21:00 22 жовтня (у четвер) рух транспорту заборонять на розворотному колі тролейбусів "602-й мікрорайон" до проспекту Ювілейного.

Наступного тижня — 26 і 27 жовтня (понеділок і вівторок) транспорт не ходитиме по проспекту Ювілейному (на ділянці від Салтівського шосе до проспекту Тракторобудівників при русі в сторону вулиці Гвардійців Широнінців). Двосторонній рух планують організувати по вільній від виконання робіт проїжджій частині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рух по вулиці в центрі Харкова заборонили до кінця місяця

Через ремонт з 09:00 до 20:00 20, 21, 22, 26 і 27 жовтня буде заборонено рух тролейбусів по проспекту Ювілейному (на ділянці від вулиці Гвардійців Широнінців до розворотного кола "602 м / р").

Тролейбуси ходитимуть в об'їзд так:

  • №19: розворотне коло "вул. Одеська" - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Ювілейний - розворотне коло "ст. м."Академіка Барабашова";
  • №20: не ходить
  • №24: ст. м. "Академіка Барабашова" - пр. Ювілейний - вул. Гвардійців Широнінців - розворотне коло "Північна Салтівка".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.