Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 жовтня, 2020 - 12:47

Авіакатастрофа Ан-26 під Харковом: родичі загиблих готуються йти до суду

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Рідні екіпажу кажуть — очікували, що всю провину покладуть на загиблих.

Звіт комісії з розслідування причин аварії Ан-26 представлять на засіданні Кабінету міністрів України в середу, 28 жовтня.

Родичі загиблих в авіакатастрофі під Чугуєвом (Харківська область) звернуться до Міністерства оборони і суду в разі, якщо урядова комісія з розслідування причин аварії Ан-26Ш прийде до остаточного висновку, що в трагедії винен екіпаж. Про це з посиланням на маму загиблого в авіакатастрофі майора Богдана Кишені повідомляє ТСН.

"Я дуже обурена, бо це ми і очікували, що всю провину покладуть на екіпаж. Чесно кажучи, дуже легко все списати на загиблих хлопців і дуже важко, щоб хтось з "верхів" відповів за це. Ми будемо звертатися до Міністерства оборони і в письмовому вигляді, і дзвонити на гарячу лінію, і подавати до суду", — заявила Ірина Кишеня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катастрофа Ан-26: начальника ХНУПС ім. Кожедуба відсторонили від посади

Раніше KHARKIV Today писав, що Державна комісія встановила причини катастрофи літака Ан-26 біля Чугуєва

Відповідний звіт представлять на засіданні Кабінету міністрів України від 28 жовтня.

"Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія", — сказав голова Держкомісії і віце-прем'єр-міністр Олег Уруський.

Іншими причинами він назвав помилки пілотів, технічні несправності літака (відмова системи граничного регулювання температури) і людський фактор.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.