Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

14 грудня, 2020 - 12:03

90 мільйонів гривень на газету: безоплатну допомогу Харківської міськради почали перевіряти

горсовет
90 мільйонів гривень підуть на телепрограми і сайт.

Харківська міська рада планує протягом п'яти років вкласти в "Харьковские известия" майже 90 мільйонів гривень.

Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи про виділення Харківською міською радою 89 235 192 гривень на витрати комунального підприємства "Харьковские известия".

"За результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Харківської міської ради Антимонопольним комітетом розпочато розгляд справи про державну допомогу для проведення поглибленого аналізу допустимості державної допомоги для конкуренції у відповідність з ч. 1 ст. 11 Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання", — пояснили в АМКУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кернеса витратять на піар з бюджету Харкова півмільйона гривень

Як відзначили в АМКУ, в рішенні 36 сесії Харківської міської ради сьомого скликання від 24 червня 2020 року (міська комплексна програма підтримки "Харьковских известий" на 2019-2025 роки) сказано, що підтримку "Харьковским известиям" надаватимуть з 2021 по 2025 роки на телевізійні програми і ведення і наповнення сайту, на що витратять 89 235 192 гривень.

Всім зацікавленим можна надсилати мотивовані заперечення або зауваження про держдопомогу "Харьковским известиям". Зробити це можна протягом місяця, відправляти листи — на електронну адресу [email protected]

Відзначимо, на сайті міськради вказана мета "Харьковских известий" — це всебічне висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Харкова, інститутів державної влади, депутатів, надання жителям Харкова суспільно значущої інформації про соціальне, політичне, культурне життя міста, регіону, України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.