Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Невідомі прибрали прізвище нардепа від пам'ятника жертвам Голодомору під Харковом

Вісім літер, з яких складається прізвище народного депутата Олександра Фельдмана, простояли менше місяця.

Керівник харківського "Нацкорпусу" говорить, що напис прибрали "невідомі патріоти".

У п'ятницю вдень, 6 листопада, група людей більш ніж з десяти чоловік прибрала напис "Фельдман еко-парк", яку раніше встановили на тлі пам'ятника жертвам Голодомору. Відповідні відео з'явилися в соціальних мережах.

На відео видно, як одні чоловіки ламають напис, інші — намагаються їм перешкодити.

Користувачі соцмереж відзначили, що напис прибрали представники харківського "Нацкорпусу". Його керівник Костянтин Немічев повідомив KHARKIV Today, що за цим стоять "невідомі патріоти".

"За моєю інформацією, це невідомі патріоти, яким не сподобалася реклама, де був напис "Фельдман еко парк", на тлі такого сакрального місця, як Меморіал жертвам Голодомору", — зазначив Немічев.

а

За його словами, на місці чергували дві машини охорони. Судячи з результату, вони або погано працювали, або охороняли що завгодно, але не літери.

Сам Немічев має намір звернутися до суду, до Малоданилівської ОТГ, а також до Харківської облради. За його інформацією, Фельдман не мав права встановлювати там свої об'єкти.

"За моєю інформацією, Фельдман тільки оформляє там оренду землі, але в Геокадастрі вона зараз не відображається як орендована. Вона відображається як власність України. Можливо, йому там навіть не дадуть в оренду землю, але він уже наставив паркани. Я буду звертатися до органів, щоб закрити це питання і щоб на тлі цього сакрального місця не було такої реклами", — зазначив він.

KHARKIV Today раніше писав про те, що в Дергачівському районі Харківської області поруч зі скульптурою Меморіалу жертвам Голодомору встановили різнокольорову табличку "Фельдман еко-парк", що викликало гнів і нерозуміння у деяких користувачів соцмереж. На їхню думку, це прояв неповаги до пам'яті загиблих під час геноциду українського народу 1932-1933 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.