Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 вересня, 2020 - 13:25

"Не засмучуємо один одного дружбою": Кернес прокоментував висунення Добкіна в мери

Мер Харкова висловився про Михайла Добкіна через своїх родичів.

Геннадій Кернес і Михайло Добкін навіть не вітають один одного на свята. 

Харківський міський голова Геннадій Кернес вважає, що Михайло Добкін вирішив висунутися в мери Харкова не з благородною метою, як раніше заявляв. Про це пише "Страна" з посиланням на коментар Кернеса.

"Я не сприймаю це як дружній жест, який нібито спрямований на передбачення політичних ризиків. Це не допомога, а спроба використовувати чужий політичний капітал, щоб посилитися самому, а не підтримати мене під час виборчої кампанії. І виглядає дуже неблагородно. В останні роки ми навіть не вітаємо один одного з днем ​​народження. І не засмучуємо один одного дружбою ", — зазначив Кернес.

Журналіст "Страни" Юлія Корзун, яка отримала цей коментар Геннадія Кернеса, сказала, що не спілкувалася з мером Харкова.

"Свій коментар він передав через родичів", — розказала журналістка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЕ: Добкін розповів про стосунки з Кернесом

За інформацією "Страни", сім'я харківського міського голови сприйняла висунення Добкіна як політичну зраду. Відзначається, що здоров'я Кернеса зараз "покращилося, але він все ще знаходиться в клініці".

Відзначимо, після виходу публікації "Страни" про реакцію Кернеса на висунення Добкіна останній в своєму Telegram написав: "Виявляється, брехати вміє не тільки українська Вікіпедія". Ймовірно, так він натякнув на брехню "Страни" в публікації.

Раніше журналісти "Страни" опублікували розслідування про україномовну Вікіпедію, де заявили, що модерувати мережеву енциклопедію в Україні довірили активістам ультраправого спрямування, яким надходять гроші з США. Статті вони нібито цензурують разом з українським Міністерством закордонних справ.

Нагадаємо, 23 вересня Михайло Добкін відніс документи в Харківську міську виборчу комісію в якості кандидата в мери Харкова. Він вирішив йти як самовисуванець. Пізніше він заявив, що зніме свою кандидатуру на виборах мера Харкова, як тільки діючий міський голова і кандидат на посаду Харківського міського голови Геннадій Кернес повернеться на своє робоче місце.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.