Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 вересня, 2020 - 14:03

Михайло Добкін хоче бути мером Харкова

Михайло Добкін подав документи до міської виборчої комісії.

Інформацію про це KHARKIV Today підтвердили в міській комісії.

Михайло Добкін сьогодні, 23 вересня, подав документи до міської виборчої комісії як кандидат в мери Харкова. Про це Добкін написав у своєму Telegram-каналі. Він вирішив йти як самовисуванець.

"Шановні харків'яни, дорогі друзі! Сьогодні я подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду Харківського міського голови. Воістину кажуть: чоловік мислить, а Бог рядить" — написав політик у соцмережах. Також Добкін звернувся до киян з вдячністю за підтримку і критику і повідомив: "У нас все ще попереду!".

Голова Харківської міської територіальної виборчої комісії Ольга Мозгова каже, що буде знати інформацію про те, хто сьогодні подавав документи, трохи пізніше. Це вже не перший кандидат, який приніс документи. 22 вересня свій пакет з документами приніс Микита Соловйов, кандидат від партії "Демократична сокира".

Засідання комісії буде тільки в п'ятницю, тоді ж буде прийнято рішення про те, чиї прізвища будуть в бюлетені.

Варто зазначити, що харків'яни вже обирали Михайла Марковича на посаду міського голови. Харковом він керував з березня 2006 року до березня 2010 року. З мерії він перейшов керувати Харківською обласною державною адміністрацією.

Нагадаємо, в середині червня Михайло Добкін заявив, що зібрався йти в мери Києва. Доцього він не виключав участі в місцевих виборах в Харківській області. Добкін говорив, що хотів би повести людей до Харківської облради, Харківської міськради і районів Харківської області.

У лютому Добкін коментував розмови про плани йти в мери Харкова з посмішкою, говорив: "в Харкові є мер".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.