Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 грудня, 2020 - 12:04

На харківського нардепа подають до суду за наклеп

Константин Немичев. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Константин Немичев. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Костянтин Немічев називає брехнею слова Фельдмана про вимагання грошей у нардепа.

Костянтин Немічев стверджує, що "в очі не бачив" Олександра Фельдмана. Останній заявив, що лідер харківського Нацкорпусу вимагав у нього мільйон доларів.

Лідер харківського "Нацкорпусу" Костянтин Немічев подає до суду на народного депутата Олександра Фельдмана (фракція "ОПЗЖ") за наклеп. Про це він повідомив KHARKIV Today.

"Вчора склали позов і плануємо на днях подати до суду. Найголовніший момент, що я навіть Фельдмана в очі не бачив, а тим більше, щось у нього вимагати, тому це справжня брехня і хочу покарати такого народного депутата в суді", — пояснив він.

2 грудня Олександр Фельдман заявив, що лідер харківського "Нацкорпусу" Костянтин Немічев і керівник центрального штабу "Нацкорпусу" Максим Жорін вимагали у нього гроші.

Лідер харківського "Нацкорпусу" в суді, перш за все, буде просити від Фельдмана публічних вибачень.

"В принципі, мені від нього нічого не треба. Головне, щоб люди розуміли, що це за людина, якого вони народного депутата обирають і як він маніпулює фактами. Тобто, ми боремося за Меморіал жертвам Голодомору, щоб там не було реклами, і він розуміє, що програє в цьому питанні і починає маніпулювати фактами", — розповів Костянтин Немічев.

Нагадаємо, 28 листопада на Меморіалі жертвам Голодомору відбулися зіткнення між активістами патріотичних організацій і невідомими. Конфлікт почався після того, як представники патріотичних організацій вирішили встановити щити, які будуть нагадувати про Голодомор. Патріотам намагалися перешкодити.

Поруч з Меморіалом жертвам Голодомору Олександр Фельдман поселив тварин. У 100 метрах від нього встановили літери "Фельдман екопарк". 6 листопада група невідомих людей прибрала цей напис. Його відновили 12 листопада. 25 листопада "Фельдман екопарк" пообіцяв прибрати прізвище нардепа від Меморіалу. У екопарку не змогли відмовити Українському інституту національної пам'яті.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.