Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 вересня, 2020 - 17:34

Місцеві вибори: в Харківській області не вистачає виборчих скриньок

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
У ЦВК попросили 109 урн для голосування.

Харківська обласна державна адміністрація попросила Центральну виборчу комісію списати старі скриньки і надати нові.

У Харківській області не вистачає 109 виборчих скриньок на місцеві вибори, які пройдуть 25 жовтня. В основному нестача — в Харкові, — повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"Станом на 21 вересня є нестача великих стаціонарних скриньок для голосування — 109 одиниць, в основному, це місто Харків. Ми звернулися до ЦВК щодо списання зіпсованих і заміни їх на нові. Найближчим часом це питання буде вирішене", — сказав керівник апарату Харківської ОДА Володимир Клюцевський.

Він нагадав, що на території Харківської області затверджено план підготовки до проведення місцевих виборів, закликав усіх дотримуватися графіка підготовки і зазначив, що проблемні питання розглядаються членами робочої групи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вибори в Харківській області йде ще один Кернес

Головам районних державних адміністрацій порекомендували попросити територіальні органи Державної служби з надзвичайних ситуацій провести позачергові протипожежні перевірки приміщень, в яких обладнають виборчі дільниці.

Як писав KHARKIV Today, 15 липня Верховна Рада підтримала постанову про проведення місцевих виборів. Їх призначили на 25 жовтня. В Україні укрупнили райони, тому місцеві вибори пройдуть на новій територіальній основі. Вперше використовують систему відкритих списків і гендерні квоти.

Нагадаємо, 5 вересня стартувала виборча компанія. З 15 по 24 вересня пройшло висування кандидатів на місцеві вибори. В останній день висунення кандидатів на місцеві вибори в Харкові стояли черги, кандидати активізувалися. В мери Харкова захотіли балотуватися 15 осіб.

До 2 жовтня Центральна виборча комісія повинна оприлюднити відомості про реєстрацію кандидатів.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.