Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 вересня, 2020 - 16:49

Місцева влада повинна зосередитися на підтримці харківських підприємств, — Олексій Кучер

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер вважає, що місцева влада повинна надавати всебічну підтримку харківським підприємствам, створюючи умови для їх розвитку і розміщуючи замовлення.

Про це майбутній кандидат в мери Харкова заявив під час зустрічі з колективом ТОВ "Мангуст ЛТД" — одного з найбільших текстильних підприємств України.

"Ми зараз максимально фокусуємо увагу на промисловості. Виконуючи завдання президента Володимира Зеленського, вивчаємо ситуацію на кожному підприємстві області. З'ясовуємо, що потрібно для того, щоб ви рухалися вперед. Якщо ви робите якісну продукцію, то ми зацікавлені, в першу чергу, в підтримці харківських підприємств. Щоб вся Україна купувала вашу продукцію", — підкреслив Олексій Кучер.

Кучер

Засновник компанії Олександр Монохонов повідомив голові Харківської ОДА, що основною продукцією підприємства є верхній жіночий одяг. Також фабрика шиє форму для української армії та поліції. В умовах пандемії на виробництві освоїли випуск медичних масок і захисних костюмів.

продукция

"Ми можемо продавати цю продукцію не тільки в Україні, а й за кордон. Не все ж Китаю віддавати", — зазначив керівник підприємства.

Олексій Кучер, в свою чергу, запропонував обговорити можливість оформлення державного замовлення на маски і костюми.

Олександр Монохонов розповів, що фабрика може випускати 40 тисяч одиниць основної продукції в місяць. Підприємство розраховане на 500 робочих місць, зараз на ньому працює понад 80 фахівців. Інтерес до продукції виявляють іноземні споживачі, але є певні проблеми з логістикою. Також негативно на роботі підприємства відбився коронавірус.

швеи

"Нам потрібні замовлення. Раніше ми поставляли 80% продукції до Російської Федерації, а тепер — самі розумієте ... Ми були на виставках і в Узбекистані, і в Казахстані. Питання — як доставити? Всі бачать, що цінова політика адекватна, речі — якісні. Люди хочуть замовити, але не розуміють, як доставити", — розповів керівник підприємства.

предприятие

За його словами, пройти через жорсткий карантин допомогла підтримка обласного центру зайнятості.

"На підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці, деякі працюють вже 20-30 років. Вони не хочуть нікуди йти, вони не хочуть нікуди їхати. Вони хочуть тут працювати. Вони хочуть бути корисними своїй країні", — підкреслив директор фабрики.

"У мене одне побажання: щоб нашому директору дали замовлення, і ми могли працювати", — звернулася до голови ХОДА працівниця фабрики Вікторія.

предприятие

"Ми обов'язково обговоримо це питання більш предметно. Я дуже зацікавлений, щоб ваш директор, ваше підприємство, всі ви заробляли більше", — відповів їй Олексій Кучер.

Прощаючись з трудовим колективом, майбутній кандидат в мери Харкова ще раз нагадав про важливість промислових підприємств для розвитку міста і подякував працівникам за їх внесок до економіки регіону.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.