Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 листопада, 2020 - 12:37

Міністерство оборони купить квартири військовим в Харківській області

Жилье в кредит. Фото: открытые источники
У Подвірках куплять до 50 квартир.

Міністерство оборони України оголосило конкурс на закупівлю квартир для військовослужбовців на умовах пайової участі та на вторинному ринку в декількох регіонах України.

У селищі Подвірки Дергачівського району (Харківська область) планують купити до 50 квартир. Про це повідомили на сайті Міністерства оборони України.
У документації вказано, що запропоновані квартири повинні бути розташовані у введених в експлуатацію не раніше 2010 року житлових будинках. Всього житло придбають в 33 населених пунктах.

Замовник очікує, що гранична вартість одного квадратного метра квартири в Подвірках складе до 17 500 гривень, однієї квартири — до 54 687 500 гривень. Дорожче куплять квартири в Луцьку (до 55 020 937,50 гривні), Кам'янець-Подільському (Хмельницька область, 80 710 000 грн) і Києві (83 175 000 грн).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки сімей переселенців отримали доступне житло в Харкові

Крім того, Міноборони придбає житло в Дніпрі, Луцьку, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Одесі, Полтаві та інших містах.

Найбільше куплять квартир в Кам'янець-Подільському (Хмельницька область) — до 70 квартир, менше — в Ужгороді, Запоріжжі, Рівному, Сумах, Мелітополі (Запорізька область), Мукачевому (Закарпатська область), Коломиї (Івано-Франківська область), Стрию ( Львівська область), Білгород-Дністровському (Одеська область), Конотопі (Сумська область), Сарнах (Рівненська область), Борисполі (Київська область), селищі Гостомель (Київська область) та місті Ірпінь (Київська область) — по десять квартир.

Терміни передачі квартир для вторинного ринку — до 21 грудня 2020 року, на умовах пайової участі — до 15 березня 2021 року (оформлення права власності — до 31 березня 2021 року). Пропозиції Міноборони приймає до 2 грудня 2020 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.