Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 жовтня, 2020 - 20:30

Лікарі "Шаріте" дозволили Кернесу розмовляти

Геннадий Кернес. Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today
Геннадий Кернес. Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today
Про це повідомив друг мера Харкова — Павло Фукс.

Також повідомляється, що друзі обговорили останні події і Кернес пообіцяв розібратися з Кучером.

Сьогодні ввечері, 23 жовтня, друг Харківського міського голови Геннадія Кернеса —Павло Фукс повідомив свіжі новини з "Шаріте".

"15 хвилин тому розмовляв з Геннадієм Кернесом. Вперше лікарі дозволили йому розмовляти по 30 хвилин на день. Обговорили останні новини і події", — написав Фукс в своєму Telegram.

Також приятель міського голови повідомив, що Геннадій Адольфович почувається добре, вдячний всім харків'янам за підтримку і планує скоро повернутися до роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свідки Кернеса. Що відбувається з харківським мером?

"Окремо просив передати жителям Харківської області, що займеться сферою охорони здоров'я і розбереться з Кучером, який поставив під загрозу життя і здоров'я людей", — повідомив Фукс.

Ніяких фотографій або відео в пості друга Геннадія Адольфовича немає.

Нагадаємо, 2 жовтня Фукс повідомив, що Кернес отримав негативний тест на COVID-19. Свій пост в Telegram підкріпив фотографією, щоправда не Кернеса, а його супутниці життя.

Більше тижня тому фотографію Геннадія Адольфовича обіцяли його сини. Середній син уточнив, що вид мера зараз не підходить для фото, тому він не дозволяє себе знімати. "Він зараз схожий на Ейнштейна: зарослий, з жахливою бородою ... Вчора я прийшов до нього, хотів зробити фото, а він відвернувся і протяжно, глибоко так сказав: "Від@ бись". Але я сьогодні спробую", — обіцяв Даніїл Привалов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.