Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Культурний фронт. Що подивитися у Харкові в суботу

Фото: Kharkiv Cinema Club
До перегляду пропонують фільм і виставу.

Заходи відбуватимуться у безпечних місцях. 

Кіновечір у Харкові з капітаном Джеком Горобцем пропонує провести Kharkiv Cinema Club. Під час шостого кінопоказу можна переглянути стрічку "Пірати Карибського моря".

"На місці будуть дивани, стільці. З собою можна брати їжу та напої, каремати, підстилки. А також ковдри або теплий одяг, бо може бути прохолодно. Попереджаємо, там бетон, це для тих, хто буде брати підстилки, щоб розуміли на чому будете сидіти, якщо вам не вистачить посадкового місця. Кількість посадкових місць 100-120", — розповіли у Kharkiv Cinema Club.

Кіновечір почнеться о 15:00 в суботу 17 вересня на підземному паркінгу ТРЦ "Нікольський". Вхід вільний, без попереднього запису, посадка — вільна. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакарчук передав 350 000 гривень на відбудову музею Сковороди. Потрібно більше 100 мільйонів

Більш регулярні покази вистав намагається налагодити Харківський театр ляльок ім. В. Афанасьєва. В суботу актори кличуть на показ "Я норм". 

"Цього разу нас підтримує прекрасний партнер ART AREA ДК. В їхньому чудовому приміщені, яке є безпечним навіть під час повітряної тривоги, відбудеться показ вистави "Я норм" (15+)", — зазначили в театрі.

Дія вистави "Я норм" за п’єсою Ніни Захоженко відбувається в Бучі. Герої вистави — підлітки… Що вони переживають в перші дні повномасштабної війни? Про що вони говорять, що пишуть один одному в чатах?

Театр робить цей показ о 17:00 в суботу 17 вересня в ART AREA ДК платним — 200 гривень, щоб простіше налагодити стабільну роботу. Бронювання місць за реєстрацією, її можна пройти за посиланням

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.