Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'яни зможуть піти у кіно зі знижками за карткою

На покупку квитків пропонують 10% дисконт.

Знижки - у "Планеті кіно".

Мережа кінотеатрів "Планета кіно" стала офіційним партнером проєкту картки харків'янина. Про це повідомили на сторінці картки харків'янина у Instagram.

"Перша в Україні — канадська кінотехнологія IMAX. Представництво південнокорейської кінотехнології 4DX в Україні. Власна технологія показу фільмів. Проектори Barco та Christie, реалістичні 3D Leonis з круговою поляризацією, широкі екрани від стіни до стіни, зручні крісла та збільшена відстань між рядами. Все це — наш офіційний партнер – "Планета кіно", – розповіли там.

Користувачі картки харків'янина можуть отримати дисконт 10% на покупку квитків на стандартні місця на фільми, що вийшли із прем'єрного прокату. Знижкова система працює у залах IMAX, 4DX, Cinetech+.

Зазначимо, що у Харкові кінотеатр цієї мережі розташований у торгово-розважальному центрі "Французький бульвар" (вулиця Академіка Павлова, 44-Б).   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де у Харкові витратити 1000 гривень за щеплення проти коронавірусу?

Нагадаємо, Харків відмовиться від готівки у транспорті. Весь муніципальний транспорт зробить це за прикладом нових автобусів із Туреччини Karsan. У них не можна розрахуватися готівкою, але можна сплатити за проїзд за допомогою E-ticket та картки харків'янина.

Картка харків'янина дублює функціонал E-ticket, також за нею можна отримати різні знижки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.