Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 вересня, 2020 - 09:00

Колишній голова Харківської облдержадміністрації вирішив йти на вибори

Ігор Балута поведе на вибори партію "Акцент". Про участь в мерській кампанії мова не йде.

Про участь Ігоря Балути в кампанії-2020 повідомив народний депутат VIII скликання Олександр Кірш.

Колишній голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута, який керував областю в 2014-2015 роках, вирішив взяти участь у виборах. Він очолить обласний список партії "Акцент", а першим номером в списку в міській раді буде Олександр Кірш.

"Я поведу до Харківської міської ради команду партії "Акцент", список до обласної ради очолить досвідчений політик Ігор Балута. Зовсім скоро ми представимо наших кандидатів і програму партії, з якою йдемо на вибори", — повідомив Кірш.

За його словами, мова про участь Балути в мерській кампанії не йде: чинне законодавство не дозволяє балотуватися до облради і висуватися на міського голову. Крім того, Кірш повідомив, що скоро відбудеться партійний з'їзд, де будуть представлені кандидати, кожен бажаючий зможе дізнатися, хто ці люди.

Політичну партію "Акцент" очолює Ірина Мельник, вона була зареєстрована ще в 1993 році в Києві, власником значиться народний депутат VI скликання від Партії регіонів Інна Богословська. Мельник була помічницею нардепа Богословської, а потім — депутата VII і VIII скликань від Хмельницької області Володимира Мельниченка.

До речі, програму з однойменною назвою — "Акценти" — вів на харківському телебаченні свого часу міністр МВС Арсен Аваков. Перший ефір "Акцентів" на обласному телебаченні вийшов 5 лютого 2006 року, всього було понад 200 тижневиків. Гостями "Акцентів" за п'ять років були екс-міністр освіти Дмитро Табачник, лідери політичних партій та об'єднань В'ячеслав Кириленко, Юрій Луценко і ін.

Нагадаємо, Ігор Балута став головою Харківської ОДА в березні 2014 року, був звільнений в лютому 2015- го, до 2014 року був членом ВО "Батьківщина". У 2017 році в інтервью KHARKIV Today він розповідав про політичні плани.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.