Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З'явився перший претендент на участь у ректорському конкурсі в ХНУ ім. Каразіна

Фото: Facebook / Игорь Гирка
Ігоря Гірку висунули кандидатом в ректори ВНЗ на вченій раді фізико-технічного факультету.

Претендентом на посаду ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна став професор, директор навчально-наукового інституту "Фізико-технічний факультет" Ігор Гірка.

17 березня на фізико-технічному факультеті вишу відбулося засідання вченої ради. Головним питанням було висунення претендента на посаду ректора. Ним став професор Ігор Гірка. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За словами Гірки, на засіданні вченої ради був проректор з науково-педагогічної роботи, професор Микола Азаренков, він позитивно охарактеризував особисті і ділові якості претендента, нагадав, що "університет не терпить революцій і підтримав пропозицію". Вчена рада факультету прийняла рішення про висунення Ігоря Гірку претендентом на посаду ректора ХНУ імені В. Н. Каразіна.

"Спасибі колегам, що висунули, а не засунули! Далі буде!", — додав претендент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я подумаю ". Тетяна Кагановська розповіла про плани на вибори ректора ХНУ ім. Каразіна

Як писав KHARKIV Today, найбільший університет Харкова стоїть на порозі нової епохи. Після 22 років на посаді ректора Віль Бакіров написав заяву про звільнення і на вибори не піде. Відставка 75-річного ректора стала несподіванкою для міста. Віль Бакіров пояснив свій вчинок тим, що йому стало важко поєднувати адміністративні та професорські функції. Хай там як, керувати університетом він буде як мінімум до кінця червня, поки новообраний ректор не вступить на посаду. Вибори заплановані на 26 травня. Наукові співробітники будуть голосувати кожен за себе, а студенти і технічні працівники — через представників.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.