Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільнили очільника ДСНС у Харківській області

Фото: KHARKIV Today.
Олександр Волобуєв керував харківськими рятувальниками вісім років, зокрема весь період повномасштабної війни.

Звільнили керівника ГУ ДСНС Харківщини Олександра Волобуєва.

Наказ про це був підписаний 9 травня. Поки що новий очільник не призначений, його обов'язки, за інформацією "Суспільного", виконуватиме перший заступник Волобуєва Сергій Чабань. Причина звільнення - "у зв'язку з досягненням граничного віку".

За інформацією KHARKIV Today, на місце Олександра Волобуєва розглядається кандидатура з Києва.

Олександр Волобуєв був призначений начальником Головного управління ДСНС України у Харківській області у травні 2015 року, до цього працював першим заступником начальника Головного управління МНС України в Харківській області з 2005 року.

У вересні 2022 року президент України Володимир Зеленський нагородив генерал-майора служби цивільного захисту Олександра Волобуєва орденом "За мужність" І ступеня. Навесні 2023 року Олександр Волобуєв досяг пенсійного віку, із ним продовжили трудові відносини. 

Під керуванням Волобуєва рятувальники Харківщини з першого дня війни здійснили тисячі бойових виїздів, майже цілодобово жили у своїх частинах. Як писав KHARKIV Today, у кінці лютого 2022-го у битві за Харків пліч-о-пліч з військовими стали рятувальники. Тоді пожежні гасили більше 30 об'єктів на добу та збирали по місту сотню боєприпасів. За цей час вони втратили близько 40 автомобілів, але завдяки благодійній допомозі та державним програмам мають більше техніки, ніж до війни.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.