Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільняється директорка харківського комунального підприємства

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Директорка комунального підприємства, яке обслуговує міський транспорт, подала декларацію перед звільненням.

Наталія Захаренко очолювала КП "Харківпас" чотири роки.

Директорка комунального підприємства "Харківпас" Наталія Захаренко звільняється. Відповідну декларацію перед звільненням вона опублікувала на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відзначимо, комунальне підприємство "Харківпас" створили у січні 2010 року. Директором був Олег Османов. У грудні 2017 року на його посаду призначили Наталію Захаренко. Види діяльності підприємства:

  • утримання та обслуговування об'єктів наземного пасажирського транспорту;
  • забезпечення діяльності пасажирського наземного транспорту міського та приміського сполучення;
  • облік надання транспортних послуг з використанням системи "Електронний квиток" у міському електротранспорті (метрополітен, трамваї, тролейбуси) Харкова;
  • стягування плати за транспортні послуги.

Згідно з інформацією на сайті "Харківпас", єдиним постачальником для "Харківпас" є фінансова компанія "Платіжний центр" (електронний квиток).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Картка харків'янина дублюватиме E-ticket

Декларація перед звільненням Захаренко охоплює період з 1 січня по 16 липня 2021 року. За цей час зарплата директора "Харківпас" склала 318 504 гривень. Готівкою у декларації вказані 35 000 доларів. З нерухомості задекларована квартира у Харкові (куплена у 2004 році, належить чоловікові). У 2020 році чоловік Захаренко купив Ford Fiesta 2017 року випуску за 70 550 гривень.

Як писав KHARKIV Today, з комунального спеціалізованого підприємства "Харківміськліфт" звільнився директор Олексій Топчій. На посаді Топчій перебував з 2015 року. У березні подавав декларацію кандидата на посаду заступника директора нового департаменту Харківської міської ради — департаменту житлово-комунального господарства, який створили шляхом злиття департаменту комунального господарства та департаменту житлового господарства.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.