Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільняється директор одного з оборонних заводів Харкова

Иллюстративное фото: Укроборонпром
В'ячеслав Стрілець звільняється.

В'ячеслав Стрілець очолював Харківський бронетанковий завод з 2018 року.

Директор державного підприємства "Харківський бронетанковий завод" В'ячеслав Стрілець звільняється. Це стало відомо з декларації перед звільненням, яку Стрілець опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відзначимо, на сайті концерну "Укроборонпром" зазначено, що в 2016 році Харківський бронетанковий завод очолював Стрілець. Однак до Національного агентства з питань запобігання корупції Стрілець подавав звіти за 2016 і 2017 роки в якості начальника виробництва Харківського бронетанкового заводу, в 2018-му опублікував декларацію на посаду директора цього заводу.

Декларація перед звільненням охоплює період з 1 січня по 16 березня 2021 року. За цей час Стрілець заробив в Харківському бронетанковому заводі 168 681 гривень, річна зарплата склала 1 027 921 гривень.

Також в минулому році Стрілець отримав 151 111 гривень пенсії, за 195 000 гривень він продав автомобіль. У квітні 2020 року Стрілець придбав Toyota Land Cruiser Універсал 2012 випуску за 682 500 гривень.

У липні минулого року став орендувати квартиру в Харкові площею 40,8 квадратних метра, вартість оренди не вказана. У Стрільця і ​​його родича є будинок в Криму, площа якого становить 66,2 квадратних метра (куплений в 2011 році). Грошових активів Стрілець не вказав.

Як писав KHARKIV Today, 16 березня 28-річний директор з виробництва заводу імені Малишева і співробітник Львівського бронетанкового заводу Герман Сметанін опублікував декларацію кандидата на посаду директора Харківського бронетанкового заводу.

Харківський бронетанковий завод в 2019 році фігурував в оборонному скандалі поряд з трьома підприємствами регіону — "Харківським конструкторським бюро машинобудування імені Морозова", "Ізюмським приладобудівним заводом" і "Лозівським ковальсько-механічним заводом".

Саме ці заводи, за даними розслідувачів програми "Наші гроші" з Денисом Бігусом, фігурували в багатомільйонній корупційній схемі відмивання бюджетних грошей в оборонному секторі.

Її учасниками були перший секретар РНБО Олег Гладковський, його син Ігор, гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін і колишній працівник концерну Віталій Жуков, керівники оборонних структур різних рівнів і підприємств.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.