Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Звільнений Зеленським начальник УСБУ у Харківській області хоче пройти перевірку на поліграфі

Роман Дудін. Фото: KHARKIV Today
Президент звільнив Романа Дудіна 29 травня.

Роман Дудін вирішив у соцмережах відповісти Президенту України Володимиру Зеленському, який звільнив його під час приїзду до Харкова з формулюванням "не працював на захист Харкова з перших днів війни".

Після звільнення президентом ексначальник Управління Служби безпеки України у Харківській області Роман Дудін висловив бажання пройти перевірку на поліграфі. Про це Дудін написав на своїй сторінці у Facebook.

"Єдине, за що мене можна покарати з початку війни — це те, що я 24 лютого видавав зброю людям. Водночас вважаю, що якби я цього не робив, Харків був би окупований. Щодо якихось інших звинувачень я погоджуюсь на проходження дослідження із застосуванням поліграфа або будь-яких інших опитувань", — написав Дудін.

У своєму зверненні Роман Дудін зазначив, що президент зробив висновки про його службу, вислухавши лише одну сторону і запропонував публічний формат діалогу. У своєму зверненні він згадав голову Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, начальника Головного управління Нацполіції у Харківській області Володимира Тимошка та його заступника, народного депутата, коменданта гарнізону, які були на вчорашній зустрічі з президентом. Цих людей Дудін назвав "замовниками" свого звільнення.

Як писав KHARKIV Today, 29 травня Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні після візиту до Харкова повідомив про те, що звільняє начальника Управління Служби безпеки України у Харківській області Романа Дудіна. За словами президента, Роман Дудін не працював з перших днів війни на захист Харкова, а переслідував власні інтереси.

"Провів нараду з керівництвом області, міста. Подякував їм за те, що вони були і залишаються разом із харків'янами, разом з Україною і, що дуже важливо зараз, разом один з одним. У них співпраця на сто відсотків: армія, поліція, мер Харкова, обласна державна адміністрація — усі працюють на перемогу і роблять це дуже ефективно.На жаль, цього не скажеш про місцеве керівництво по лінії Служби безпеки України. Я приїхав, розібрався, звільнив голову Служби безпеки в області за те, що не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав лише про себе особисто. Які мотиви — правоохоронці з'ясують", — сказав Зеленський.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.